IC Project
Program do zarządzania projektami

Nie wymagamy karty płatniczej Darmowy na zawsze

Narzędzie, które pomoże Twojej firmie
wejść na najwyższy poziom organizacji.

IC Project to intuicyjny program do zarządzania projektami w którym zorganizujesz pracę Twojego zespołu, zapanujesz nad obiegiem dokumentów oraz usprawnisz komunikację firmową. Jest to rozwiązanie, które stanowi idealne połączenie między wysoką funkcjonalnością, a niezwykłą intuicyjnością w codziennym użytkowaniu. W jednym narzędziu znajdziesz wiele przydatnych funkcjonalności, które usprawnią mnóstwo procesów firmowych. IC Project to kompleksowy program, które pomoże Twojej firmie wejść na wyższy poziom i zyskać znaczną przewagę nad konkurencją.

Poznaj firmy, które pracują w IC Project

Poznaj opinie naszych klientów

Wiktor Bednarek

Marketing Manager w Lechu Poznań

IC Project to narzędzie, które idealnie sprawdza się w Lechu Poznań. Posiada bardzo dużo przydatnych funkcji do wykorzystania, a przy tym jest bardzo przyjemne i proste w obsłudze. Pozwala nam sprawnie planować projekty, tworzyć harmonogramy oraz przypomina o ważnych, zaplanowanych terminach. Podczas wdrażania, dużą wartością dla nas było również dedykowane wsparcie supportu. To świetne narzędzie dla klubów sportowych - usprawnia komunikację, planowanie, a także zarządzanie.

Piotr Pierowicz

Managing Director w Marcopol

IC Project to system, który zdecydowanie ułatwił i zorganizował pracę, a to przełożyło się na zwiększenie efektywności projektów prowadzonych w firmie. W konsekwencji oznacza to jeszcze lepszy serwis dla naszych Klientów.

Marcin Budzyński

CEO w BiggerB

IC Project to niezwykle intuicyjne, a przy tym funkcjonalne narzędzie do zarządzania. Perfekcyjnie sprawdza się w mojej agencji marketingowej - zorganizowało zarządzanie projektami oraz zadaniami, pozwoliło skuteczniej operować całym zespołem BiggerB i zdecydowanie usprawniało komunikację firmową. IC Project to był świetny wybór.

Jarosław Twarowski

CEO w Idealia Digital Hub

IC Project zdecydowanie usprawnił pracę w IDH. To kompleksowe narzędzie, które pomaga nam automatyzować procesy i sprawnie zarządzać projektami. Dzięki niemu praca jest prostsza, a komunikacja szybsza.

Grzegorz Łyskawiński

Dyrektor ds. Technicznych w Meble VOX

Vox Meble to bardzo innowacyjna firma, która wraz z rozwojem podjęła kroki w poszukiwaniu nowych rozwiązań technologicznych w zarządzaniu i organizacji pracy. Tu z pomocą przyszedł IC Project. System, który obecnie wykorzystujemy na każdym szczeblu organizacyjnym firmy. Zarządzanie naszymi projektami stało się prostsze. Z możliwościami IC Project, wizualizujemy cały proces projektowo-zadaniowy i dbamy o skuteczny obieg informacji między pracownikami. IC Project to narzędzie, które zapewnia naturalne środowisko pracy dla zespołu. To zdecydowanie zarządzanie na lepszym, wyższym poziomie.

IC Project dla Twojej firmy

Poznaj konkretne zastosowanie
IC Project dla firmy z Twojej branży.

Zobacz więcej

Agencja marketingowa

Dowiedz się więcej

Biuro architektoniczne

Dowiedz się więcej

Firma deweloperska

Dowiedz się więcej

Automatyka przemysłowa

Dowiedz się więcej

Zarządzanie projektami na najwyższym poziomie

Zarządzaj skutecznie projektami

IC Project to narzędzie, które zostało stworzony by skutecznie i sprawnie zarządzać projektami. IC Project oferuje wiele przydatnych funkcjonalności, które sprawią, że zarządzanie projektami i zadaniami w Twojej firmie wejdzie na wyższy poziom organizacyjny. Sprawdź, co możesz zyskać.

Poznaj zarządzanie projektami

Mierzenie i raportowanie czasu pracy

Kontroluj czas pracy

Kontrolowanie czasu pracy to kluczowy aspekt w monitorowaniu wielu procesów firmowych. Mierzenie czasu pracy w IC Project to nie tylko zwykła ewidencja czasu - to również automatyczne przełożenie na finanse w Twojej firmie, a także specjalne raporty ukazujące najważniejsze informacje.

Zobacz, jak mierzyć czas pracy

Zorganizowana praca z kalendarzem

Korzystaj z interaktywnego kalendarza

IC Project posiada wbudowany interaktywny kalendarz, który pozwala perfekcyjnie zarządzać czasem, a także pracować zespołowo. Z wykorzystaniem naszego kalendarza możesz dodać wydarzenia, zadania, a także kontrolować nieobecności. Podglądaj również kalendarz współpracownika, żeby nie powielać obowiązków i mieć wszystkie kluczowe informacje.

Poznaj kalendarz w IC Project

Wiele możliwości w zarządzaniu zadaniami

Zarządzaj sprawnie wszystkimi zadaniami

Zarządzaj zadaniami w swojej firmie za pomocą ICP i miej wszystko pod kontrolą. W IC Project zarządzanie zadaniami odbywa się za pomocą intuicyjnych tablic Kanban, a pozostałe udogodnienia systemowe sprawią Twoją pracę jeszcze łatwiejszą. Przekonaj się.

Spójrz, jak zarządzać zadaniami

Cała komunikacja firmowa w jednym miejscu

Rozmawiaj za pomocą komunikatora

Przenieś całą komunikację firmową do IC Project i komunikuj się za pomocą wbudowanego czatu. Rozmawiaj interaktywnie na kilka sposobów - w trybie prywatnym, w kontekście wybranego zadania lub projektu. Załączaj pliki i korzystaj z komunikatora również w aplikacji mobilnej.

Sprawdź możliwości komunikatora

Kluczowe kwestie finansowe projektów w IC Project

Zarządzaj i kontroluj budżet Twoich projektów

Kontroluj budżet Twoich projektów, twórz prognozy finansowe, a także dodawaj wszelkie poniesione koszty. Porównuj prognozy z rzeczywistymi wynikami, a wszystkie kluczowe informacje generuj w specjalnych, szablonowych raportach. To nigdy nie było tak proste.

Poznaj możliwości kontrolowania budżetu

Kluczowe informacje w dedykowanych raportach

Korzystaj ze specjalnych raportów

IC Project to narzędzie, które jest idealne do monitorowania i kontrolowania wielu procesów w Twojej firmie. Dzięki odpowiedniemu mechanizmowi w prosty i przystępny sposób możesz wygenerować dowolny raport w którym wyciągniesz wiele kluczowych informacji.

Zobacz, jak generować raporty

Fakturowanie połączone z CRM i projektami

Wystawiaj faktury

IC Project to narzędzie, które jest idealne do monitorowania i kontrolowania wielu procesów w Twojej firmie. Dzięki odpowiedniemu mechanizmowi w prosty i przystępny sposób możesz wygenerować dowolny raport w którym wyciągniesz wiele kluczowych informacji.

Sprawdź możliwości fakturowania

Urlopy i nieobecności w naszym kalendarzu

Zarządzaj urlopami i nieobecnościami

Już teraz nie potrzebujesz dodatkowych programów do zarządzania nieobecnościami. Możesz to robić za pomocą IC Project razem z Twoim kalendarzem, projektami, zadaniami czy komunikacją. Zarządzaj wszystkimi wnioskami urlopowymi, a także dostosuj ilość dni urlopowych, które dostępne będzie miał każdy z Twoich pracowników. Automatycznie, bez Twojej pracy.

Zobacz, jak zarządzać urlopami

Współpraca i komunikacja z klientem w jednym narzędziu

Pracuj razem ze swoimi klientami

Współpracujesz ze swoimi klientami? Rób to za pomocą IC Project. Skorzystaj ze specjalnych funkcjonalności, które oferuje Ci narzędzie i przenieś całą współpracę z klientem do nas. Dostosuj swojemu klientowi uprawnienia, a następnie pracujcie wspólnie w IC Project.

Poznaj możliwości współpracy z klientami

Optymalne narzędzie do zarządzania terminowością projektów

Planuj i kontroluj projekty za pomocą wykresu Gantta

Wykorzystaj zaawansowany wykres Gantta, żeby tworzyć harmonogramy, planować oraz na bieżąco kontrolować wszystkie Twoje projekty. W prosty i przystępny sposób dostosujesz wszystko w Twoim projekcie pod kątem terminów, a także zareagujesz na wszelkie niepokojące zmiany.

Przetestuj potencjał wykresu Gantta

Niezawodna pamięć systemu

Bądź na bieżąco dzięki systemowi powiadomień

Wykorzystaj specjalny system powiadomień w IC Project, żeby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami firmowymi. Otrzymuj codzienne powiadomienia i przypomnienia, skup się na swojej pracy, a system zatroszczy się o Ciebie i Twoją pamięć.

Poznaj działanie systemu powiadomień

Moduł ticketowy z przeróżnym zastosowaniem

Zbieraj zgłoszenia serwisowe od klientów

Szukasz sprawnego sposobu na zbieranie zgłoszeń serwisowych lub reklamacyjnych od swoich klientów? Mamy na to idealne rozwiązanie. Wykorzystaj nasz specjalny moduł, dzięki któremu Twój klient szybko i sprawnie będzie mógł zgłosić problem, a Ty błyskawicznie go rozwiązać. Zadbaj o dobrą organizację serwisu w Twojej firmie - to klucz do sukcesu.

Zobacz, jak korzystać ze zgłoszeń serwisowych

Wiki - baza wiedzy firmowej

Zarządzaj wiedzą firmy w jednym miejscu

Potrzebujesz miejsca w Twojej firmie, gdzie zbierzesz wszystkie najważniejsze instrukcje, procedury czy regulaminy? Wiemy co robić. Skorzystaj z naszego modułu zarządzania wiedzą i umieść tam najważniejsze pliki firmowe. Cała wiedza firmowa zawsze dostępna z każdego miejsca na świecie dla wybranych przez Ciebie osób.

Przekonaj się, jakie możliwości ma Wiki

Zorganizowana praca zdalna z odpowiednim narzędziem

Zainwestuj w funkcjonalne narzędzie do pracy zdalnej

IC Project to perfekcyjne narzędzie do pracy zdalnej. Potencjał rozwiązania chmurowego, a także mnóstwo przydatnych funkcjonalności sprawiają, że cały Twój zespół może błyskawicznie rozpocząć niezwykle skuteczną pracę w naszym narzędziu. Przekonaj się, dlaczego IC Project to rozwiązanie skrojone idealnie pod model pracy zdalnej.

Sprawdź, jak IC Project wspiera pracę zdalną

Intuicyjność, elastyczność i nowoczesność. To nas wyróżnia.

Postaw na intuicyjne, elastyczne, a przy tym nowoczesne rozwiązanie

Tworząc IC Project, wiedzieliśmy, że musi być to narzędzie intuicyjne i proste w obsłudze. Chcieliśmy jednocześnie, aby było to rozwiązanie, które samo dopasuje się pod Twoje wymagania, a także będzie się wyróżniać na rynku przyjaznym interfejsem i nowoczesnością.

Przekonaj się, co wyróżnia IC Project

Automatyka pracy na najwyższym poziomie

Zautomatyzuj swoją pracę razem z IC Project

Automatyzacja narzędzia to podstawowa kwestia, która sprawi, że system będzie wykonywać pracę za Ciebie. W IC Project to wiemy i mamy pod to przygotowane wiele ciekawych rozwiązań. Poznaj narzędzia automatyzacji w IC Project, które ułatwią, a nawet zastąpią Twoją pracę.

Poznaj automatyzację pracy w IC Project
Zobacz pozostałe korzyści

Bezpieczeństwo danych w IC Project

Bezpieczeństwo
Twoich danych
to dla nas piorytet

W IC Project wykorzystujemy najnowsze technologie, aby Twoje dane zawsze były w 100% bezpieczne. Poznaj w jaki sposób chronimy i zabezpieczamy.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie

1x

Raz dziennie wykonujemy
backup Twoich danych

SSL

Najwyższy poziom bezpieczeństwa
szyfrowania przesyłanych danych

TIER-3

Nasze data center spełnia
rygorystyczne wymogi normy TIER-3

24/7

Twoje dane dostępne są o każdej porze
24 godziny przez 7 dni w tygodniu
zawsze i wszędzie.

Zintegruj IC Project ze swoimi
ulubionymi narzędziami

IC Project oferuje szereg przydatnych integracji, które pozwolą Ci się zintegrować z wszystkimi narzędziami i systemami bez których nie wyobrażasz sobie obecnie pracy.

Poznaj nasze integracje

Cennik

Znajdź odpowiedni pakiet dla siebie i rozpocznij pracę w IC Project.
Jeśli chcesz, możesz zapłacić również w PLN.

15%

taniej

Wybierz rozliczenie roczne, zgarnij 15% rabatu oraz status Klienta Premium!

Skontaktuj się z nami!

Startup

do 3 użytkowników

za darmo

na zawsze

 • Liczba użytkowników: 3
 • Liczba projektów: 3
 • CRM
 • Kalendarz
 • Komunikator
 • Dysk: 100MB
 • Support
 • Backup danych
 • Fakturowanie
 • Gantt
 • Zarządzanie budżetem projektu
 • Raporty
 • System ticketowy

Small

do 10 użytkowników

miesięcznie

 • Liczba użytkowników: 10
 • Liczba projektów: bez limitu
 • CRM
 • Kalendarz
 • Komunikator
 • Dysk: 5GB
 • Support
 • Backup danych
 • Fakturowanie
 • Gantt
 • Zarządzanie budżetem projektu
 • Raporty
 • System ticketowy

Business

do 25 użytkowników

miesięcznie

 • Liczba użytkowników: 25
 • Liczba projektów: bez limitu
 • CRM
 • Kalendarz
 • Komunikator
 • Dysk: 15GB
 • Support
 • Backup danych
 • Fakturowanie
 • Gantt
 • Zarządzanie budżetem projektu
 • Raporty
 • System ticketowy

Enterprise

do 50 użytkowników

skontaktuj się z nami

 • Liczba użytkowników: 50
 • Liczba projektów: bez limitu
 • CRM
 • Kalendarz
 • Komunikator
 • Dysk: 20GB
 • Support
 • Backup danych
 • Fakturowanie
 • Gantt
 • Zarządzanie budżetem projektu
 • Raporty
 • System ticketowy

*Podane ceny są kwotami netto

Pakiet indywidualny

Potrzebujesz pakiet dostosowany pod Twoje potrzeby? Skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie indywidualne rozwiązanie.

Wdrożymy IC Project do Twojej firmy

Skonfigurujemy i dostosujemy narzędzie dokładnie pod Twoje procesy firmowe. Dzięki naszemu doświadczeniu, zyskasz czas wdrożeniowy, a także niezbędną wiedzę do pracy w programie.

Poznaj ofertę

Bezpłatna prezentacja
możliwości IC Project

Chcesz poznać możliwości naszego narzędzia? Umów się z nami na darmową prezentację. Bardzo chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach i zaprezentujemy możliwości IC Project.